STOMATOLOGIA
Anna Kasza-Ptak
lekarz dentysta
Bielsko-Biała
 
Anna Kasza-Ptak lekarz dentysta
43-300 Bielsko-Biała,
ul. Stefanii Sempołowskiej 32 A
Tel. kom. +48 508 125 360
Tel. +48 33 497 47 67
Informacja o polityce cookies ...
Projekt i wykonanie - Marek Landowski
www.marlan.pl
GABINET Tel. +48 508 125 360 /+48 33 497 47 67
Szanowni Państwo!
Z przyjemnością pragnę Państwa zaprosić do odwiedzin i zapoznania się z ofertą gabinetu stomatologicznego - Stomatologia Anna Kasza-Ptak.
Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksowe leczenie dzięki stałej współpracy z chirurgiem, implantologiem oraz ortodontą. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i technologie oraz najlepsze materiały stomatologiczne, które w połączeniu z profesjonalną obsługą i indywidualnie dopasowanymi metodami leczenia, przynoszą uznanie i zaufanie naszych Pacjentów. Szczególną uwagę poświęcamy naszym najmłodszym Pacjentom, czyli dzieciom, których leczenie sprawia nam wiele radości. Rozpoczynając od wizyty adaptacyjnej, poprzez umiejętne połączenie zabawy z leczeniem, sprawiamy, że dzieci same będą prosić o wyleczenie ząbków i polubią wizyty w naszym gabinecie.
Zajmujemy się profilaktyką dla kobiet w ciąży. W ramach opieki nad naszymi Pacjentkami, przyszłe mamy mogą uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat diety, higieny jamy ustnej zarówno w czasie ciąży, jak i po porodzie oraz poradę w zakresie higieny jamy ustnej noworodka.
Nasze Pacjentki mogą również korzystać z kompleksowej opieki ginekologicznej.
Serdecznie zapraszamy - lekarz stomatolog Anna Kasza - Ptak
Zapraszamy
s